Kalendář akcí 2007

Kalendář akcí

Kalendář akcí 2007

leden 12. Přednáška o hřebčíně ve Winsen u Celle
únor 2.
10. a 11.
16. a 17.
22.- 25.
23.
24.
24. a 25.
Jezdecký ples – 19.30 - POZVÁNKA
Drezúrní soustředění s Hankou Jeřábkovou (+ 3. a 4. 3.) - PODROBNOSTI
Drezurní kurz s Heike Kemmer – úřadující mistryní GER a WEG team
Soustředění a kurzy jízdy se spřežením s Janem Jelínkem
Rada plemenné knihy starokladrubských koní
Mezinárodní setkání chovatelů starokl.koní – seminář - PROGRAM
Drezúrní soustředění s H. Jeřábkovou pro oblast (24. a 25. 3. a 14. a 15. 4.)
březen 2.
3.
3. a 4.
9. – 18.
17. a 18.
24.
31.
Galavečer jezdeckého sportu Praha – Žofín – slavnostní čtyřspřeží
Seminář jezdců spřežení ČR
Drezúrní soustředění s Hankou Jeřábkovou (+ 10. a 11. 2.) - PODROBNOSTI
Účast na světové výstavě koní Equitana v Essenu - Postřehy
Drezúrní soustředění s J. Pawlowitzem z Polska
Halové závody spřežení ve Slatiňanech - hodnocenívýsledky
Veřejný halový skokový trénink ZM – L Slatiňany - výsledky
duben 31.3. a 1.4.
31.3. a 1.4.
6. – 8.
17. – 22.
19. 4. - 30.7.
19.-22.

28.

28.
27.4. – 1. 5.
Soustředění čtyřspřeží s Petrem Vozábem
Seminář a zkoušky základního výcviku jezdce spřežení – licence
Výstava koní – Praha - Císařský ostrov
Soustředění pro jedno- a dvojspřeží s C. Koniecznym
Výstava obrazů starokladr. koní malířky Jarmily Jiravové
Mezinárodní závody spřežení CAI-A 1,2,4,2P - výsledky:
CAI-A 1, CAI-A 2, CAI-A 4, CAI-A 2Phodnocení
Drezúrní závody L-S - PROPOZICE - výsledky - L-DD, L-DJ, S-SO, S-JÚ
Účast spřežení NH na oslavách v Praze - Břevnově
Jezdecký pobyt pro chovatele koní ze Švýcarska
květen 4. – 6.
4. – 6.
5.
6.
18.
22. – 24.

25.
26.

26.

27.
27.
30.
31.5. – 3.6.
Účast na akci „Noc černých perel“ v Neustadt/Dosse
Účast na závodech spřežení Semice
Skokové závody Z – L ve Slatiňanech - výsledky - "Z", "ZL", "L**"
Veřejný skokový trénink ZM – ZL ve Slatiňanech - PROPOZICE
Akce pro MZv - diplomaté v Kladrubech
Výkonnostní zkoušky starokladrubských hřebců a třídění v Kladrubech - Výsledky
Jarní třídění ve Slatiňanech - PROGRAM
Závody ve všestrannosti v Heřmanově Městci - výsledky:
"pony - děti", "ZK", "ZL"
Drezúrní závody Z – S Kladruby n. L. - PROPOZICE
- výsledky - L-DD, L-DJ, S-JÚ, S-JD
Den koní a barokní akademie v Kladrubech - PODROBNOSTI
Den koní ve Slatiňanech - PODROBNOSTI
Kurz s Gabriele Boisell pro české fotografy
Kurz s Gabriele Boiselle pro zahraniční účastníky
červen 1. - 2.
1. – 3.
2.
2.

9.
14. –17.
17.
22.
23.
25. - 29.
30.
Účast starokladrubských vraníků na akci v Praze a Karlštejně
Účast na CAI-B 2 v Zistersdorfu (AUT)
Výstava loveckých psů v Kladrubech
Závody spřežení v Heřmanově Městci – CAN 1,2,4 - Výsledky:
A1, A2, A4, derby
Akce pro ČEZ - "Elektřina pro Kladruby"
Účast na CAI-A v Alfenfeldenu (AUT)
Účast na Festivalu dechových hudeb v Přelouči
Návštěva ministra zemědělství Petra Gandaloviče v Kladrubech
Závody spřežení v Kladrubech n.L. – CAN 1,2,4 - Výsledky: A1, A2, A4
Účast na závodech v Beekbergen (NED) - reportáž
Jezdecký den ve Slatiňanech
- plakát
červenec 1.- 28.
12. – 15.
14.
15.
Prázdninové týdenní jezdecké kurzy v Kladrubech - PODROBNOSTI
Účast na mezinárodních závodech spřežení CAI-A Nebanice
Skokové závody ZL – S ve Slatiňanech- výsledky - "ZL", "L**", "S"
Veřejný skokový trénink ZM – ZL ve Slatiňanech - PROPOZICE
srpen 4.
19. – 25.
25.
28.8.–2.9.
Národní přehlídka welshských poníků v Kladrubech - Přihláškaplakát
Týdenní hiporehabilitační pobyt - Roska
Memorial V. Knolla - soutěž loveckých psů
Účast na Mistrovství světa v jízdě dvojspřeží ve Warce u Waršavy
září 8.

7. – 9.
14. – 16.
14. – 16.
22.
28.
Den Pardubického kraje v Kladrubech n. L.:
Program, plakát1, plakát2, vlakové spojení
Účast na výstavě v Pardubicích
Účast na MČR spřežení v Bolehošti
Účast na výstavě v Lysé nad Labem

Závody spřežení a ve všestrannosti v H.Městci - Výsledky: A1, A2, Z, L
Slavnosti sv. Václava v Hradci Králové
říjen 3. – 4.
5.
8. – 9.
9.
10. - 14.
14.
27.
Zkoušky výkonnosti stkl. klisen – Slatiňany - Výsledky
Podzimní třídění koní ve Slatiňanech - Program
Zkoušky výkonnosti starokladrubských klisen a třídění - Výsledky
Předvýběry mladých starokladrubských hřebců - Výsledky
Účast na večerním programu v rámci CSI a CDI Salzburg
Velká pardubická steeplechase (2x šestispřeží)
Hubertova jízda pro příznivce NH - Program a přihláška
listopad 1. - 4. Účast na večerním programu v rámci CSI Vídeň - Stadthalle
prosinec