Upravit stránku

NESVAČIL JUN. PO DREZUŘE NA ŠESTÉM MÍSTĚ

I třetí den mezinárodních závodů Rudolfův pohár byl vyhrazen drezurám, tentokráte kategoriím dvojspřeží 2*, jednospřeží 2* a čtyřspřeží 3* CAIO4*- H4 WcupQ. V nejméně početné kategorii dvojspřeží 2*, v níž byla přihlášena pouze dvě spřežení, zvítězil český závodník Michal Žák s 57,32 tr. b., na druhé a zároveň poslední příčce skončila Maria Baur z Německa s 62,34 tr. b. Následovala kategorie jednospřeží 2*. V té se nejvíce dařilo polské reprezentantce Weronika Kwiatek 42, 73 tr. b., druhá skončila německá závodnice Sarah Stötzer s 51,09 tr. b, třetí místo obsadilo spřežení z České republiky vedené Josefem Kolářem s 55,65 tr. b., který závodí se starokladrubským běloušem Generale Albuza VII-13. Za národní hřebčín startovala v této kategorii také Kateřina Neumannová, jež se umístila se starokladrubským vraníkem Sacramoso Capeta XII-11 na pátém místě s 59 tr. b. V hvězdně obsazené královské kategorii čtyřspřeží 3* CAIO4*- H4 WcupQ se na prvním místě umístil australský závodník Boyd Exell s 40,85 tr. b, druhým je Koos de Ronde z Nizozemí s 47,71 tr. b. a třetí příčku obsadil německá závodnice Mareike Harm s 48,64 tr. b. Jiří Nesvačil jun. z národního hřebčína se umístil na výborném šestém místě s 52,51 tr. b. Svým výsledkem tak přispěl i do soutěže týmů, kde se český tým umístil na průběžném čtvrtém místě s 107,02 tr. b, prvním je tým z Austrálie, druhý německý tým a třetí belgický tým. Kompletní výsledky budou během dnešního večera uveřejněny na webových stránkách Rudolfova poháru. V sobotu čeká všechny kategorie maraton. Přijďte se podívat! První spřežení startuje v 8:00 hod. Stejně jako v předešlé dny, bude i maraton vysílán živě na EquiTV.cz či na webových stránkách Rudolfova poháru.