Upravit stránku

Aktuality

Vážení návštěvníci, Národní hřebčín Kladruby nad Labem bude v letošní turistické sezóně otevřen každý den od 10 do 16 hodin, vyjma soboty 9. června 2018, kdy bude areál v Kladrubech nad Labem pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Pro návštěvníky


HUBERTOVA JÍZDA 2018

Přihláška na letošní Hubertovu jízdu 3.11. včetně termínů zkušebních jízd: HUBERT 2018


LETNÍ ANIMOVANÉ PROHLÍDKY KLADRUBSKÉHO ZÁMKU

Nenechte si ujít jedinečné pohádkové prohlídky zámku v Kladrubech nad Labem, které jsou vhodné pro děti i dospělé. Letos na téma: Císařovna Hot i Čehý.

Termíny konání: v úterý 17. 7., 24.7, 31. 7., 7. 8., 14. 8. a 21. 8.

Začátek prohlídek: 15:00 a 16:00 hodin

Rezervace:pruvodci@nhkladruby.cz (z důvodu velkého zájmu doporučujeme rezervaci předem)

Vstupné: základní – 100 Kč (návštěvníci ve věku 6 let a více), snížené – 50 Kč (návštěvníci ve věku pod 6 let)

POZVÁNKA, FOTO1, FOTO2, FOTO3, FOTO4 /foto: Jaroslav Smékal/


Hradozámecká noc v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem

V rámci Hradozámecké noci v Národním hřebčíně Kladruby nad Labem se můžete v sobotu 25. srpna 2018 těšit od 18 hodin na komorní koncert Viktora Darebného, který proběhne v kostele sv. Václava a Leopolda. Od 19 do 22 hodin budou pro návštěvníky připraveny netradiční kostýmové prohlídky zámku s Fanny Fejalíkovou, komornou císařovny Sissi.

Jiří Nesvačil jun. ve světové TOP20

Jezdec čtyřspřeží Národního hřebčína Kladruby nad Labem Jiří Nesvačil junior se po aktualizaci světového žebříčku jezdců čtyřspřeží posunul směrem vzhůru a se začátkem srpna je v nejlepší dvacítce světa. Aktuálně zaujímá 19. pozici světového žebříčku.

Starokladrubští koně na CAI Nebanice

Jiří Nesvačil jun. se sportovním čtyřspřežím starokladrubských běloušů reprezentoval Národní hřebčín na mezinárodních závodech spřežení v Nebanicích, které se konaly ve dnech 2.–5. 8. 2018. 

Národní hřebčín na výstavě koní Eurocheval 2018

V rámci členství v Asociaci evropských státních hřebčínů (ESSA) přijal Národní hřebčín Kladruby nad Labem (NHK) pozvání ke společnému vystoupení „ESSA quadrille“ v hlavním gala programu na výstavě koní Eurocheval 2018 v německém Offenburgu.