Upravit stránku

Aktuality

Privátní prohlídky a prohlídky mimo standardní otevírací dobu pro veřejnost je nutné předem rezervovat, a to minimálně týden před plánovanou návštěvou. Možnost objednání těchto prohlídek závisí na provozních podmínkách. O možnosti rezervace na určitý den a čas rozhoduje provozovatel.

Pro návštěvníky


LETNÍ ANIMOVANÉ PROHLÍDKY ZÁMKU

Zpestřete si s dětmi návštěvu Národního hřebčína Kladruby nad Labem nevšední pohádkovou prohlídkou zámku s názvem „Císařovny zlaté papuče“ v režii Divadélka KŮZLE.

NA STÁTNÍ SVÁTEK 6. ČERVENCE DO NÁRODNÍHO HŘEBČÍNA

Zpříjemněte si státní svátek výletem do národního hřebčína. Mimořádně v pondělí 6. července 2020 jsou pro vás v Kladrubech nad Labem i ve Slatiňanech připravené komentované prohlídky, kde se dozvíte mnohé z chovu, historie a využití starokladrubských koní.

VRSTEVNÍCI EMILKY

Z těchto rošťáků jsou dnes dospělí bílí starokladrubští hřebci a klisny. Emilka letos oslavila osmé narozeniny. Její životní příběh i veselé příhody kamarádů vrstevníků si můžete přečíst v prvním a druhém dílu knih Kladrubáčci aneb vyprávění starokladrubského hříběte a Kladrubáčci, Emilka se vrací.