Upravit stránku

2019

Privátní prohlídky a prohlídky mimo standardní otevírací dobu pro veřejnost je nutné předem rezervovat, a to minimálně týden před plánovanou návštěvou. Možnost objednání těchto prohlídek závisí na provozních podmínkách. O možnosti rezervace na určitý den a čas rozhoduje provozovatel.

Pro návštěvníky


OCENĚNÍ ZLATÝ KLAS ZÍSKALA STAROKLADRUBSKÁ VRANKA ZE SLATIŇAN

Země živitelka, jedna z nejnavštěvovanějších zemědělských výstav probíhala ve dnech 22. – 27. srpna 2019 na výstavišti v Českých Budějovicích. Od čtvrtku do soboty se jí účastnilo 6 starokladrubských klisen z Národního hřebčína Kladruby nad Labem. První den výstavy, 22. srpna 2019 získala starokladrubská vranka Xarga – 3 prestižní ocenění Zlatý klas.

JAKUB HLÁVKA VE FINÁLE ZLATÉ PODKOVY 2019 STŘÍBRNÝ

Poslední srpnový víkend 23. – 25. 8. 2019 vrcholil v Humpolci 54. ročník finále Zlaté podkovy. Závody všestrannosti a spřežení byly zakončeny v neděli parkurem sedlových koní a překážkové jízdy spřežení. Z všestrannosti přivezl domů zasloužené stříbro Jakub Hlávka, jediný současný reprezentant Národního hřebčína Kladruby nad Labem v soutěžích všestrannosti. 

NÁRODNÍ HŘEBČÍN V PROGRAMU 46. ROČNÍKU ZEMĚ ŽIVITELKY

Ve dnech 22. – 24. srpna 2019 můžete vidět starokladrubské koně na výstavě v Českých Budějovicích. Starokladrubské vranky z Národního hřebčína Kladruby nad Labem budou na agrosalonu Země živitelka tradičně prezentovat žáci Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem.