Upravit stránku

2021

Privátní prohlídky a prohlídky mimo standardní otevírací dobu pro veřejnost je nutné předem rezervovat, a to minimálně týden před plánovanou návštěvou. Možnost objednání těchto prohlídek závisí na provozních podmínkách. O možnosti rezervace na určitý den a čas rozhoduje provozovatel.

Pro návštěvníky


TRÉNINK JEZDCŮ SPŘEŽENÍ

Rudolfův pohár v letošním roce z důvodu protiepidemiologických opatření neproběhl, jako malou náhradu uspořádal Národní hřebčín Kladruby nad Labem pro své zaměstnance poslední dubnovou sobotu 24. 4. 2021 trénink jezdců spřežení.

PLEMENNÝ HŘEBEC GENERALE AVERSA XLIX MÁ 25 LET

Nejstarší plemeník národního hřebčína dosáhl v sobotu 17. dubna 2021 úctyhodných dvaceti pěti let. Generale Aversa XLIX, starokladrubský bělouš, patřil k naprosté špičce své populace jak po exteriérové, tak po výkonnostní stránce.

O NÁRODNÍM HŘEBČÍNĚ V POŘADECH ČESKÉ TELEVIZE

Reportáž o národním hřebčíně byla odvysílána na stanici ČT1 v pořadu "Toulavá kamera", a to v neděli 18. dubna. Dalším pořadem, jehož jeden díl je věnován tématu chovu starokladrubských koní a udržování tradičních činností s chovem souvisejících, bude "Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli".