Celkem 43 hříbat narozených v průběhu letošního roku bylo převedeno z hlavního stájového dvora v Kladrubech nad Labem na odchovnu Františkov v Selmicích.
Vedoucí výcviku v Kladrubech nad Labem Jakub Mack a reprezentant národního hřebčína v závodech spřežení Jiří Nesvačil jun. navštívili minulý týden na základě pozvání dánské královské stáje.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Zobrazit podrobnosti