Upravit stránku

JIŘÍ NESVAČIL V DREBKAU CAI3*H4 TŘETÍ V PARKURU

Na mezinárodních vozatajských závodech CAI3*, startoval ve dnech 12. – 15. srpna 2021 v německém Drebkau Jiří Nesvačil jun. Soutěže čtyřspřeží, která byla zároveň i mistrovstvím Německa, se v zámeckém parku Raakow účastnilo čtrnáct spřežení. Kladrubský reprezentant měl do soutěže připravené hřebce Generale Pastorela VII, Generalissimus Represa XXXIV - 21, Generalissimus Roncha VI, Generalissimus Ruana III a Rudolfo Ecrasita II – 34. Při kondiční zkoušce byl ze závodů vyloučen hřebec Generalissimus Roncha VI. V drezurní zkoušce bylo spřežení ohodnoceno 61,77 trestnými body a do maratonu startovalo z průběžného dvanáctého místa. Jiří Nesvačil jun. absolvoval se svým týmem všech osm překážek maratonu, v cíli však byl, pro neprojetí prvku B v překážce číslo 2, vyloučen. Kompletní soutěž kladrubské čtyřspřeží nedokončilo, ale závěrečný parkur absolvovalo bez trestných bodů na překážkách, a s penalizací 4,77 trestného bodu za čas stačil tento výsledek na třetí místo.

CDRF Turnierdienst Brinkmann (turnierdienst-brinkmann.de)